MECZ
10.06.18 | Klasyf. | Deria Nur Haliza | Ayumi Koshiishi | 1-6, 6-4, 6-3 | Singapore | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Deria Nur Haliza | Ayumi Koshiishi | |
1. podanie % | 61/84 (73%) | 53/96 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/61 (56%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/23 (57%) | 17/43 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/96 (48%) | 37/84 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/180 (52%) | 87/180 (48%) |
Double foul | 4 | 10 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Deria Nur Haliza vs. Ayumi Koshiishi - Wzajemne mecze
10.06.18 | Klasyf. | Deria Nur Haliza | Ayumi Koshiishi | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Singapore | twarda |
Deria Nur Haliza form & Ayumi Koshiishi form
Deria Nur Haliza - ostatnie mecze
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 6-0, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Niehua Tian | 5-7, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Hx Izabella Tan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nadezda Khalturina | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Ines Ibbou | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Beatrice Gumulya | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Mihika Yadav | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Fitriana Sabrina | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
11.11.18 Klasyf. | vs. Pei-Ju Chien | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solo - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Bhuvana Kalva | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Singapore - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Ayumi Koshiishi - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |