MECZ
18.08.14 | 2. runda | Deniz Khazaniuk | Olga Parres Azcoitia | 7-61, 6-0 | Wanfercee Baulet | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Deniz Khazaniuk vs. Olga Parres Azcoitia - Wzajemne mecze
18.08.14 | 2. runda | Deniz Khazaniuk | Olga Parres Azcoitia | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | Wanfercee Baulet | ceglana |
Deniz Khazaniuk form & Olga Parres Azcoitia form
Deniz Khazaniuk - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Emma Davis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Alycia Parks | 7-65, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Jessica Livianu | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 6-713, 12-10 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Kayla Day | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Emily Fanning | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Barbara Bonic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.20 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Olga Parres Azcoitia - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.22 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
23.09.22 Półfinał | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |