MECZ
12.06.17 | 1. runda | Denisa Hindova | Nikola Tomanova | 4-6, 7-64, 6-1 | Prerov | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Denisa Hindova | Nikola Tomanova | |
1. podanie % | 67/115 (58%) | 79/117 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/67 (61%) | 41/79 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/48 (40%) | 15/38 (39%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 61/117 (52%) | 55/115 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 121/232 (52%) | 111/232 (48%) |
Double foul | 14 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denisa Hindova vs. Nikola Tomanova - Wzajemne mecze
12.06.17 | 1. runda | Denisa Hindova | Nikola Tomanova | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana |
Denisa Hindova form & Nikola Tomanova form
Denisa Hindova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Nikola Tomanova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |