MECZ
04.06.19 | 1. runda | Denisa Hindova | Lenka Stara | 6-2, 6-1 | W15 Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Denisa Hindova | Lenka Stara | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 42/68 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/28 (64%) | 20/42 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 8/26 (31%) |
Zdobyte break-ball | 7/17 (41%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/68 (59%) | 18/44 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Denisa Hindova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lenka Stara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denisa Hindova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lenka Stara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denisa Hindova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lenka Stara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Denisa Hindova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Lenka Stara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Denisa Hindova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lenka Stara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Hindova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lenka Stara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denisa Hindova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lenka Stara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denisa Hindova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denisa Hindova vs. Lenka Stara - Wzajemne mecze
04.06.19 | 1. runda | Denisa Hindova | Lenka Stara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
Denisa Hindova form & Lenka Stara form
Denisa Hindova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Lenka Stara - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 0-3, - Lenka Stara - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Laura Szabo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Martina Kudelova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Magdalena Hedrzak | 6-76, 6-1, 12-14 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Timea Babos | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Susanne Celik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Agnes Bukta | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
04.09.18 2. runda | vs. Lea Ma | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
10.07.18 2. runda | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda | vs. Sofya Lansere | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |