INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jessie Aney vs. Denisa Hindova - Wzajemne mecze
25.10.18 | 2. runda | Denisa Hindova | Jessie Aney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Jessie Aney form & Denisa Hindova form
Jessie Aney - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Klasyf. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Denisa Hindova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |