MECZ
26.07.19 | Ćwierćfinał | Denisa Satralova | Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | W60 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Denisa Satralova | Veronica Cepede Royg | |
1. podanie % | 39/59 (66%) | 66/102 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/39 (85%) | 36/66 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 19/36 (53%) |
Zdobyte break-ball | 3/13 (23%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/102 (46%) | 16/59 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/161 (56%) | 71/161 (44%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Denisa Satralova | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Satralova | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denisa Satralova | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denisa Satralova | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-30 | ||
5-6 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denisa Satralova | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Veronica Cepede Royg | |
Denisa Satralova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Veronica Cepede Royg | |
0-0 | ||
Denisa Satralova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Veronica Cepede Royg | |
0-0 | ||
Denisa Satralova | 2-3 | |
3-3 | Veronica Cepede Royg | |
Denisa Satralova | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denisa Satralova | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denisa Satralova vs. Veronica Cepede Royg - Wzajemne mecze
26.07.19 | Ćwierćfinał | Denisa Satralova | Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Prague | ceglana |
Denisa Satralova form & Veronica Cepede Royg form
Denisa Satralova - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.19 2. runda | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.19 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.07.19 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.19 Półfinał | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
23.06.19 Finał | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |
Veronica Cepede Royg - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Bendigo - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
27.11.21 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
17.11.21 2. runda | vs. Diane Parry | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
13.11.21 Finał | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.21 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.21 Ćwierćfinał | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.21 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Daniela Seguel | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Argentina - ceglana | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Martina Trevisan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
25.07.21 1. runda | vs. Qiang Wang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
16.07.21 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.21 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Linda Noskova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Indy De Vroome | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.05.21 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |