MECZ
21.08.19 | 2. runda klasyf. | Denisa Satralova | Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | New York | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Denisa Satralova | Ankita Raina | |
1. podanie % | 80/111 (72%) | 78/113 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/80 (60%) | 36/78 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 22/35 (63%) |
Zdobyte break-ball | 8/17 (47%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/113 (49%) | 50/111 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/224 (52%) | 108/224 (48%) |
Double foul | 7 | 2 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Denisa Satralova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denisa Satralova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denisa Satralova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ankita Raina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denisa Satralova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Ankita Raina | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denisa Satralova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Denisa Satralova | 6-6 | |
0-0 | ||
(5) | Ankita Raina | |
6-75 |
2 | ||
0-0 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Satralova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denisa Satralova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ankita Raina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denisa Satralova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ankita Raina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Denisa Satralova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denisa Satralova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denisa Satralova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ankita Raina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denisa Satralova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denisa Satralova | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ankita Raina | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Satralova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denisa Satralova vs. Ankita Raina - Wzajemne mecze
21.08.19 | 2. runda klasyf. | Denisa Satralova | Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | New York | twarda |
Denisa Satralova form & Ankita Raina form
Denisa Satralova - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.19 2. runda | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.19 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.07.19 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.19 Półfinał | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
23.06.19 Finał | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.19 1. runda | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu |
Ankita Raina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 1-2, - Ankita Raina - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 2-1, Kateryna Volodko - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 2-6, 7-5, 6-78 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 Klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Linda Noskova | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |