MECZ
28.07.17 | Ćwierćfinał | Denisa Satralova | Anhelina Kalinina | 6-0, 6-3 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Denisa Satralova | Anhelina Kalinina | |
1. podanie % | 27/48 (56%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/27 (81%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denisa Satralova vs. Anhelina Kalinina - Wzajemne mecze
28.07.17 | Ćwierćfinał | Denisa Satralova | Anhelina Kalinina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Denisa Satralova form & Anhelina Kalinina form
Denisa Satralova - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.19 2. runda | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.19 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.07.19 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.19 Półfinał | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
23.06.19 Finał | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |
Anhelina Kalinina - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
04.04.24 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Caroline Wozniacki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
25.03.24 4. runda | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.03.24 3. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
05.10.23 3. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |