INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Demi Schuurs vs. Basak Eraydin - Wzajemne mecze
04.08.14 | 1. runda | Demi Schuurs | Basak Eraydin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Koksijde | ceglana |
Demi Schuurs form & Basak Eraydin form
Demi Schuurs - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
07.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
06.06.15 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.15 1. runda klasyf. | vs. Elitsa Kostova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
16.02.15 2. runda klasyf. | vs. Petra Krejsova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.15 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.15 1. runda klasyf. | vs. Veronika Kolarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
02.02.15 1. runda klasyf. | vs. Jenny Jullien | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.15 Klasyf. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.15 2. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sousse - twarda | ||||
08.12.14 1. runda | vs. Nelise Verster | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.14 2. runda | vs. Katerina Kaminkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.14 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sousse - twarda | ||||
01.12.14 1. runda | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.14 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.11.14 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 7-62, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.11.14 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.14 2. runda | vs. Roos Van Der Zwaan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.11.14 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.14 Klasyf. | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Tatiana Bua | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.14 Klasyf. | vs. Emma Janssen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
04.08.14 Klasyf. | vs. Nicky Van Dyck | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Basak Eraydin - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.23 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |