MECZ
30.06.20 | 1. runda | Dejana Radanovic | Mihaela Djakovic | 7-60, 6-0 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Dejana Radanovic | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dejana Radanovic | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Dejana Radanovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dejana Radanovic | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Dejana Radanovic | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dejana Radanovic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
(0) | Mihaela Djakovic | |
0-0, 2-0, 4-0, 6-0 | ||
Dejana Radanovic | (2) | |
0-0, 2-0, 4-0, 6-0 | ||
(4) | Mihaela Djakovic | |
0-0, 2-0, 4-0, 6-0 | ||
Dejana Radanovic | (6) | |
0-0, 2-0, 4-0, 6-0 | ||
7-60 |
2 | ||
Dejana Radanovic | 0-0 | |
1-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dejana Radanovic | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Dejana Radanovic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
5-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dejana Radanovic vs. Mihaela Djakovic - Wzajemne mecze
30.06.20 | 1. runda | Dejana Radanovic | Mihaela Djakovic | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Dejana Radanovic form & Mihaela Djakovic form
Dejana Radanovic - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Haley Giavara | - | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Półfinał | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 3. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Mihaela Djakovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 1. runda | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |