MECZ
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Dejana Milenkovic | Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | W15 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
05.05.01, 22 lat
05.05.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
11.05.03, 20 lat
11.05.03, 20 lat
Dejana Milenkovic vs. Angelina Subotic - Wzajemne mecze
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Dejana Milenkovic | Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Vrnjacka | ceglana |
Dejana Milenkovic form & Angelina Subotic form
Dejana Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.12.18 1. runda | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.11.18 Klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - krecz | szczegóły meczu |
Angelina Subotic - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rhea Makesar | 6-77, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-4, 6-74, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
10.02.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Ley | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emilija Kokanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Svadlenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |