MECZ
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Debora Madile | Elizaveta Koklina | 6-2, 6-3 | W25 Montemor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Portugalia
18.03.03, 21 lat
18.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Debora Madile vs. Elizaveta Koklina - Wzajemne mecze
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Debora Madile | Elizaveta Koklina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Montemor | twarda |
Debora Madile form & Elizaveta Koklina form
Debora Madile - ostatnie mecze
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
31.08.20 Klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Elizaveta Koklina - ostatnie mecze
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | - Elizaveta Koklina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |