MECZ
02.09.19 | 2. runda klasyf. | Dayeon Back | Sol Hee Sim | 6-1, 6-4 | W15 Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dayeon Back | Sol Hee Sim | |
1. podanie % | 30/50 (60%) | 49/67 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/30 (57%) | 19/49 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 8/15 (53%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/67 (63%) | 25/50 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Sol Hee Sim | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
4-0 | Sol Hee Sim | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 5-0 | |
0-0, 15-30 | ||
5-1 | Sol Hee Sim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dayeon Back | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sol Hee Sim | |
Dayeon Back | 2-0 | |
2-1 | Sol Hee Sim | |
Dayeon Back | 2-2 | |
3-2 | Sol Hee Sim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dayeon Back | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Sol Hee Sim | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 5-3 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Sol Hee Sim | |
0-0 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
30.04.97, 26 lat
30.04.97, 26 lat
Dayeon Back vs. Sol Hee Sim - Wzajemne mecze
02.09.19 | 2. runda klasyf. | Dayeon Back | Sol Hee Sim | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Yeongwol | twarda |
Dayeon Back form & Sol Hee Sim form
Dayeon Back - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Sol Hee Sim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Han Gyeol Jeong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Minseo Kim (2004) | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Hyeseo Shin | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dayeon Back | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Rina Saigo | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ha Yeong Ryu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.19 2. runda | vs. Sunam Jeong | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Qianxin Kong | 6-3, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Jeongyun Lee | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
31.05.17 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Eun Se Jang | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lorbergs | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Hyunji Noh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Se Jin Lee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Na-Young Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Kimiko Date | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ji Min Park | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Mi-Ok Kim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Sumin Kim | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Seunghyun Lee | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Soyeon Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |