MECZ
18.07.17 | 1. runda | Dayana Yastremska | Dia Evtimova | 6-3, 6-0 | Bursa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dayana Yastremska | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 21/43 (49%) | 30/56 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/22 (68%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dayana Yastremska vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
18.07.17 | 1. runda | Dayana Yastremska | Dia Evtimova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Bursa | ceglana |
Dayana Yastremska form & Dia Evtimova form
Dayana Yastremska - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Maria Sakkari | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Daria Saville | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Emma Raducanu | 0-4, - Dayana Yastremska - krecz | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anna Blinkova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Donna Vekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
25.01.24 Półfinał | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 4. runda | vs. Victoria Azarenka | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Emma Navarro | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maya Joint | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Daria Saville | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Clara Burel | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-63, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |