INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maya Tahan vs. Daria Lopatetskaya - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Maya Tahan form & Daria Lopatetskaya form
Maya Tahan - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.20 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
09.08.20 1. runda | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 1. runda | vs. Vanessa Ong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Alicia Barnett | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Leonie Kung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Celestine Avomo Ella | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Madison Westby | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Shahar Biran | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Emma Raducanu | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |