MECZ
16.01.20 | 1. runda klasyf. | Daria Lopatetskaya | Conny Perrin | 6-2, 6-2 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lopatetskaya | Conny Perrin | |
1. podanie % | 41/47 (87%) | 43/71 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/41 (71%) | 24/43 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/6 (50%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/71 (52%) | 15/47 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Conny Perrin | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lopatetskaya vs. Conny Perrin - Wzajemne mecze
16.01.20 | 1. runda klasyf. | Daria Lopatetskaya | Conny Perrin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Daria Lopatetskaya form & Conny Perrin form
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Conny Perrin - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |