MECZ
05.09.18 | 2. runda | Daria Lopatetskaya | Clara Tauson | 1-6, 6-2, 7-5 | U.S. Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Clara Tauson | |
0-0, 15-30 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-2 | |
0-0, 0-30 | ||
0-3 | Clara Tauson | |
0-0, 0-30 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-4 | |
0-0, 30-15 | ||
1-4 | Clara Tauson | |
0-0 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-5 | |
0-0, 15-0 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Daria Lopatetskaya | 2-1 | |
0-0, 30-15 | ||
2-2 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Daria Lopatetskaya | 3-2 | |
0-0, 30-15 | ||
4-2 | Clara Tauson | |
0-0, 30-15 | ||
Daria Lopatetskaya | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Clara Tauson | |
0-0, 30-0 | ||
Daria Lopatetskaya | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-2 | Clara Tauson | |
0-0, 30-0 | ||
Daria Lopatetskaya | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-3 | Clara Tauson | |
Daria Lopatetskaya | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Clara Tauson | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Daria Lopatetskaya | 4-5 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-5 | Clara Tauson | |
0-0, 30-0 | ||
Daria Lopatetskaya | 6-5 | |
0-0, 15-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lopatetskaya vs. Clara Tauson - Wzajemne mecze
01.12.22 | Ćwierćfinał | Clara Tauson | Daria Lopatetskaya | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Selva | halowa |
05.09.18 | 2. runda | Daria Lopatetskaya | Clara Tauson | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | U.S. Open | twarda |
Daria Lopatetskaya form & Clara Tauson form
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Clara Tauson - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | - Clara Tauson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-3, 6-75, - Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu |