MECZ
21.02.19 | 2. runda | Dasha Ivanova | Zeynep Sonmez | 3-6, 6-1, 7-5 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dasha Ivanova | Zeynep Sonmez | |
1. podanie % | 56/96 (58%) | 53/88 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/56 (66%) | 25/53 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/40 (40%) | 15/35 (43%) |
Zdobyte break-ball | 8/16 (50%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/88 (55%) | 43/96 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/184 (55%) | 83/184 (45%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dasha Ivanova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dasha Ivanova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dasha Ivanova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dasha Ivanova vs. Zeynep Sonmez - Wzajemne mecze
08.05.19 | 1. runda | Zeynep Sonmez | Dasha Ivanova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
21.02.19 | 2. runda | Dasha Ivanova | Zeynep Sonmez | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Dasha Ivanova form & Zeynep Sonmez form
Dasha Ivanova - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Zeynep Sonmez - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |