Niemcy
27.11.00, 23 lat
27.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lena Greiner vs. Dasha Ivanova - Wzajemne mecze
22.09.18 | 1. runda klasyf. | Dasha Ivanova | Lena Greiner | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Lena Greiner form & Dasha Ivanova form
Lena Greiner - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Dasha Ivanova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Daria Gorska | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |