INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kajsa Rinaldo Persson vs. Dasha Ivanova - Wzajemne mecze
14.02.19 | 2. runda | Dasha Ivanova | Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Kajsa Rinaldo Persson form & Dasha Ivanova form
Kajsa Rinaldo Persson - ostatnie mecze
Billie Jean - ceglana | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Aleksandra Krunic | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Despina Papamichail | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Dasha Ivanova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Daria Gorska | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |