MECZ
14.05.19 | Klasyf. | Darya Lavrichenko | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
05.05.03, 20 lat
05.05.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
18.01.94, 30 lat
18.01.94, 30 lat
Darya Lavrichenko vs. Lyuboslava Peruhova - Wzajemne mecze
14.05.19 | Klasyf. | Darya Lavrichenko | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Darya Lavrichenko form & Lyuboslava Peruhova form
Darya Lavrichenko - ostatnie mecze
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.20 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Lyuboslava Peruhova - ostatnie mecze
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.19 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |