MECZ
09.05.19 | 2. runda | Darya Astakhova | Oleksandra Oliynykova | 5-7, 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Darya Astakhova | Oleksandra Oliynykova | |
1. podanie % | 48/84 (57%) | 51/79 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/48 (65%) | 25/51 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/36 (50%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/79 (56%) | 35/84 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/163 (57%) | 70/163 (43%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Darya Astakhova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darya Astakhova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Darya Astakhova vs. Oleksandra Oliynykova - Wzajemne mecze
17.09.20 | 1. runda | Oleksandra Oliynykova | Darya Astakhova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
09.05.19 | 2. runda | Darya Astakhova | Oleksandra Oliynykova | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
15.11.18 | 2. runda | Oleksandra Oliynykova | Darya Astakhova | 3-2, Oleksandra Oliynykova - krecz | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
08.11.18 | 2. runda | Darya Astakhova | Oleksandra Oliynykova | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Darya Astakhova form & Oleksandra Oliynykova form
Darya Astakhova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |