INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Escauriza vs. Dariya Detkovskaya - Wzajemne mecze
09.05.18 | 1. runda | Dariya Detkovskaya | Lara Escauriza | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Lara Escauriza form & Dariya Detkovskaya form
Lara Escauriza - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
19.12.21 Finał | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.21 Półfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | - | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu |
Dariya Detkovskaya - ostatnie mecze
W15 Norman - twarda | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Alexandra Pisareva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Anna Zhang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Savannah Broadus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Elizabeth Scotty | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Anna Ukolova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
25.04.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 7-64, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.19 1. runda | vs. Arina Folts | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Yinglak Jittakoat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
29.10.18 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Vitalia Stamat | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Shilpi Swarupa Das | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 2. runda | vs. Viktoriia Kalinina | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Margarita Lazareva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |