MECZ
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Daria Solovyeva | Ioana Toanchina | 7-5, 7-65 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
28.05.00, 23 lat
28.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.07.98, 25 lat
13.07.98, 25 lat
Daria Solovyeva vs. Ioana Toanchina - Wzajemne mecze
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Daria Solovyeva | Ioana Toanchina | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Daria Solovyeva form & Ioana Toanchina form
Daria Solovyeva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.04.19 Klasyf. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.19 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Sarah Lee | - | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Ioana Toanchina - ostatnie mecze
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 7-5, 6-74, 2-10 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ilieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Mijatovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vukota | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Cazacu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |