MECZ
01.10.18 | 1. runda | Daria Snigur | Viktoria Surova | 6-3, 6-3 | Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Snigur | Viktoria Surova | |
1. podanie % | 39/66 (59%) | 48/78 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/39 (77%) | 20/48 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/27 (26%) | 15/30 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/78 (55%) | 29/66 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/144 (56%) | 64/144 (44%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
Daria Snigur | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
Daria Snigur | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Viktoria Surova | |
5-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Snigur | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
27.09.99, 24 lat
27.09.99, 24 lat
Daria Snigur vs. Viktoria Surova - Wzajemne mecze
01.10.18 | 1. runda | Daria Snigur | Viktoria Surova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Chornomorsk | ceglana |
Daria Snigur form & Viktoria Surova form
Daria Snigur - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Viktoria Surova - ostatnie mecze
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 Klasyf. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |