Japonia
21.04.96, 27 lat
21.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Utaka Kishigami vs. Daria Snigur - Wzajemne mecze
25.11.18 | 2. runda klasyf. | Daria Snigur | Utaka Kishigami | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Utaka Kishigami form & Daria Snigur form
Utaka Kishigami - ostatnie mecze
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.02.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.11.19 2. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nanao - dywanowa | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tsukuba - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
13.12.18 2. runda | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Daria Snigur - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |