INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Poplavska vs. Daria Snigur - Wzajemne mecze
04.11.18 | 2. runda klasyf. | Daria Snigur | Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Anastasiya Poplavska form & Daria Snigur form
Anastasiya Poplavska - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | - | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Daria Snigur - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |