MECZ
24.06.13 | Klasyf. | Daria Salnikova | Louise Brunskog | 4-6, 6-3, 6-3 | Kristinehamn | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Salnikova vs. Louise Brunskog - Wzajemne mecze
24.06.13 | Klasyf. | Daria Salnikova | Louise Brunskog | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Kristinehamn | ceglana |
Daria Salnikova form & Louise Brunskog form
Daria Salnikova - ostatnie mecze
Maaseik - ceglana | ||||
22.07.13 1. runda | vs. Myrtille Georges | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
15.07.13 2. runda klasyf. | vs. Nina Zander | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Margot Decker | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
08.07.13 Klasyf. | vs. Lisanne Van Riet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.13 2. runda klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 7-610, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
24.06.13 Klasyf. | vs. Louise Brunskog | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.13 1. runda | vs. Julia Cohen | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
17.06.13 1. runda | vs. Bernarda Pera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.06.13 2. runda | vs. Maurien Rikkert | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.13 1. runda | vs. Lisa Sabino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
18.03.13 1. runda | vs. Fiona Gervais | 6-4, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.13 2. runda | vs. Kinnie Laisne | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
11.03.13 Półfinał | vs. Daniela Seguel | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.13 1. runda | vs. Anna Klasen | 6-2, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.03.13 Finał | vs. Giulia Pairone | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.13 2. runda | vs. Kelly Versteeg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.13 2. runda klasyf. | vs. Kinnie Laisne | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.13 Ćwierćfinał | vs. Cindy Burger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.13 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bron - halowa | ||||
25.02.13 1. runda | vs. Elyne Boeykens | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
18.02.13 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.13 2. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Leimen - halowa | ||||
11.02.13 2. runda | vs. Antonia Lottner | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.13 1. runda | vs. Janina Toljan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaarst - dywanowa | ||||
21.01.13 1. runda | vs. Zuzana Luknarova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.13 2. runda | vs. Karen Barritza | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
14.01.13 1. runda | vs. Olga Doroshina | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.13 2. runda | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
15.10.12 2. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.12 1. runda | vs. Eva Fernandez-Brugues | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |
Louise Brunskog - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
24.09.22 Finał | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.22 Półfinał | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.22 2. runda | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |