MECZ
14.07.17 | Ćwierćfinał | Daria Lodikova | Maryna Chernyshova | 7-5, 1-6, 6-2 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lodikova | Maryna Chernyshova | |
1. podanie % | 69/88 (78%) | 51/83 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/69 (55%) | 29/51 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/83 (48%) | 42/88 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/171 (50%) | 85/171 (50%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lodikova vs. Maryna Chernyshova - Wzajemne mecze
25.04.19 | 1. runda | Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Andijan | twarda |
15.09.18 | Finał | Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Almaty | ceglana |
14.07.17 | Ćwierćfinał | Daria Lodikova | Maryna Chernyshova | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
08.07.17 | Półfinał | Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Daria Lodikova form & Maryna Chernyshova form
Daria Lodikova - ostatnie mecze
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
30.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Maryna Chernyshova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.22 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.22 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
08.09.19 Finał | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |