MECZ
30.03.19 | Półfinał | Daria Lodikova | Alice Rame | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lodikova | Alice Rame | |
1. podanie % | 38/53 (72%) | 33/59 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/38 (58%) | 12/33 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/15 (33%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/59 (61%) | 26/53 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-4 | Alice Rame | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lodikova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Daria Lodikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lodikova vs. Alice Rame - Wzajemne mecze
18.01.24 | 3. runda | Daria Lodikova | Alice Rame | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W35 Buenos | ceglana |
30.03.19 | Półfinał | Daria Lodikova | Alice Rame | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
22.02.19 | Ćwierćfinał | Alice Rame | Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Daria Lodikova form & Alice Rame form
Daria Lodikova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |