MECZ
24.09.18 | Klasyf. | Daria Kuczer | Alexandra Silna | 6-3, 6-2 | Brno | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Kuczer | Alexandra Silna | |
1. podanie % | 44/71 (62%) | 36/56 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/44 (66%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 30/71 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daria Kuczer | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Silna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Kuczer | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Alexandra Silna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kuczer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexandra Silna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kuczer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alexandra Silna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kuczer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Silna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kuczer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alexandra Silna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kuczer | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Alexandra Silna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Kuczer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alexandra Silna | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Kuczer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Polska
26.02.99, 25 lat
17763 $
26.02.99, 25 lat
17763 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
10.01.02, 22 lat
10.01.02, 22 lat
Daria Kuczer vs. Alexandra Silna - Wzajemne mecze
24.09.18 | Klasyf. | Daria Kuczer | Alexandra Silna | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Brno | ceglana |
Daria Kuczer form & Alexandra Silna form
Daria Kuczer - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Silna - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 0-1, - Alexandra Silna - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 0-6, - Alexandra Silna - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Barbora Kollarova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Maria Zotova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Katerina Vankova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lidija Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Elena De Santis | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kathleen De Rienzo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |