MECZ
24.07.17 | 1. runda | Daria Kruzhkova | Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Kruzhkova | Maria Lota Kaul | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/24 (63%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/15 (73%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Kruzhkova vs. Maria Lota Kaul - Wzajemne mecze
24.07.17 | 1. runda | Daria Kruzhkova | Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Parnu | ceglana |
Daria Kruzhkova form & Maria Lota Kaul form
Daria Kruzhkova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | - | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
15.12.19 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.11.19 Finał | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.11.19 Półfinał | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - krecz | szczegóły meczu |
Maria Lota Kaul - ostatnie mecze
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cundinamarca - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aparecida - ceglana | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.10.21 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |