MECZ
10.06.17 | Finał | Daria Kruzhkova | Albina Khabibulina | 7-63, 6-3 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Kruzhkova | Albina Khabibulina | |
1. podanie % | 43/65 (66%) | 39/71 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/43 (74%) | 24/39 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/22 (64%) | 17/32 (53%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/71 (42%) | 19/65 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Kruzhkova vs. Albina Khabibulina - Wzajemne mecze
22.09.17 | Półfinał | Daria Kruzhkova | Albina Khabibulina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
10.06.17 | Finał | Daria Kruzhkova | Albina Khabibulina | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Daria Kruzhkova form & Albina Khabibulina form
Daria Kruzhkova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | - | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
15.12.19 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.11.19 Finał | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.11.19 Półfinał | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - krecz | szczegóły meczu |
Albina Khabibulina - ostatnie mecze
W25 Clermont - halowa | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Irys Ekani | - Albina Khabibulina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
16.12.18 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Muzaffarnagar - trawiasta | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu |