INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Saville vs. Nadiya Kolb - Wzajemne mecze
14.05.12 | 1. runda | Daria Saville | Nadiya Kolb | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
19.03.12 | 2. runda | Daria Saville | Nadiya Kolb | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | dywanowa |
Daria Saville form & Nadiya Kolb form
Daria Saville - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Shuai Zhang | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Tatjana Maria | 5-7, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Magdalena Frech | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Elise Mertens | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lin Zhu | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Sofia Kenin | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Han Shi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
07.11.23 | vs. Tamara Zidansek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Magda Linette | 0-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Nadiya Kolb - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |