MECZ
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Darcy Parke | Nessa Pratt | 6-3, 7-64 | W25 Cairns | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Australia
30.03.99, 25 lat
30.03.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
11.12.95, 28 lat
11.12.95, 28 lat
Darcy Parke vs. Nessa Pratt - Wzajemne mecze
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Darcy Parke | Nessa Pratt | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | W25 Cairns | twarda |
Darcy Parke form & Nessa Pratt form
Darcy Parke - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Olivia Quigley | 1-6, 0-3, - Darcy Parke - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gloria Jovic | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jemma Carbis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Sato | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Cassidy Mataia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-72, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Caitlin Baker | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Erica Layton | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-73, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Paige Mary Hourigan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
22.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cara Korhonen | 6-4, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Prisha Baliga | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Lily Fairclough | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Talia Gibson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Catez - ceglana | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Rachelle Starreveld | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Liedbeck | 3-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ioana Daria Macos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Catherine Aulia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Nessa Pratt - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ava-Monet Sycamore | 0-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Lopez Gomez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Garcia Acebal | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Lincer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Jordan Fenton | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Madison Schwarz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Lexie Weir | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Marissa Minetti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. June Bjork | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Senka Deletic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Natalia Kowalczyk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Erina Hayashi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Breanna Cerasa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
20.12.22 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.12.22 Klasyf. | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Ashley Katz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Covi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - ceglana | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Onkoba | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Roselida Asumwa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |