MECZ
06.07.15 | Ćwierćfinał | Danka Kovinic | Tereza Smitkova | 6-1, 7-5 | Contrexeville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Danka Kovinic vs. Tereza Smitkova - Wzajemne mecze
17.02.19 | 1. runda klasyf. | Tereza Smitkova | Danka Kovinic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Budapest | halowa |
06.07.15 | Ćwierćfinał | Danka Kovinic | Tereza Smitkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Contrexeville | ceglana |
23.05.14 | Klasyf. | Danka Kovinic | Tereza Smitkova | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
05.05.14 | 1. runda | Danka Kovinic | Tereza Smitkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Trnava | ceglana |
27.05.13 | Ćwierćfinał | Tereza Smitkova | Danka Kovinic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana |
Danka Kovinic form & Tereza Smitkova form
Danka Kovinic - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Tereza Smitkova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.02.23 Finał | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |