INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Danka Kovinic vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
24.07.20 | 1. runda | Danka Kovinic | Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
04.10.10 | Finał | Danka Kovinic | Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
Danka Kovinic form & Isabella Shinikova form
Danka Kovinic - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |