INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Franziska Koenig vs. Danka Kovinic - Wzajemne mecze
05.08.13 | 1. runda | Danka Kovinic | Franziska Koenig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Izmir | twarda |
Franziska Koenig form & Danka Kovinic form
Franziska Koenig - ostatnie mecze
Ortisei - halowa | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-4, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 3-0, Mallaurie Noel - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Elisa Crazzolara | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Sofia Ragona | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kaarst - dywanowa | ||||
20.01.14 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Athens - twarda | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Lucy Brown | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Athens - twarda | ||||
30.09.13 2. runda | vs. Keren Shlomo | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.13 1. runda | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
16.09.13 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.13 1. runda klasyf. | vs. Camille Sireix | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Huy - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Jade Schoelink | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
19.08.13 1. runda | vs. Nina Zander | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ratingen - ceglana | ||||
12.08.13 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 2-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.13 Półfinał | vs. Julia Lohoff | 6-3, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.13 2. runda | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
05.08.13 1. runda | vs. Danka Kovinic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.13 Klasyf. | vs. Christina Shakovets | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.13 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Te Tai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Imane Kocher | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
01.07.13 2. runda klasyf. | vs. Marisa Gianotti | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.13 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.07.13 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.04.13 1. runda | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.13 2. runda | vs. Ariadna Marti Riembau | 2-4, - Franziska Koenig - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.03.13 1. runda | vs. Sylwia Zagorska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.03.13 Klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.13 1. runda | vs. Laetitia Sarrazin | 6-72, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.13 Ćwierćfinał | vs. Melis Sezer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.13 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu |
Danka Kovinic - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |