Ukraina
11.05.02, 21 lat
11.05.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
03.12.98, 25 lat
03.12.98, 25 lat
Anna Laura Hinka vs. Daniela Vukovic - Wzajemne mecze
20.11.17 | 2. runda klasyf. | Daniela Vukovic | Anna Laura Hinka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Anna Laura Hinka form & Daniela Vukovic form
Anna Laura Hinka - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-3, 6-72, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Utaka Kishigami | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Elliott | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Syrova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vasilisa Belonog | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-72, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Khartsii | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Daniela Vukovic - ostatnie mecze
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Ana Biskic | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Natasa Luzajic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Priscilla Heise | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Cristina Dinu | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-75, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.18 2. runda | vs. Irina Lapustina | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Kiko Nishizato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sarah Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peoni | 6-4, 3-6, 0-5, - Daniela Vukovic - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Maria Manilova | 4-6, 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.11.17 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.17 2. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |