MECZ
21.07.19 | 1. runda klasyf. | Ulrikke Eikeri | Daniela Vismane | 6-0, 3-0, - krecz | Jurmala | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ulrikke Eikeri | Daniela Vismane | |
1. podanie % | 14/25 (56%) | 39/47 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/14 (79%) | 15/39 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 48/72 (67%) | 24/72 (33%) |
Double foul | 0 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ulrikke Eikeri vs. Daniela Vismane - Wzajemne mecze
05.12.21 | 1. runda klasyf. | Daniela Vismane | Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Angers | halowa |
21.07.19 | 1. runda klasyf. | Ulrikke Eikeri | Daniela Vismane | 6-0, 3-0, Daniela Vismane - krecz | szczegóły meczu | Jurmala | ceglana |
Ulrikke Eikeri form & Daniela Vismane form
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Daniela Vismane - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |