MECZ
22.01.18 | 2. runda | Daniela Vismane | Loudmilla Bencheikh | 6-4, 6-3 | Australian Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Vismane vs. Loudmilla Bencheikh - Wzajemne mecze
20.02.20 | 2. runda | Daniela Vismane | Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
22.01.18 | 2. runda | Daniela Vismane | Loudmilla Bencheikh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
Daniela Vismane form & Loudmilla Bencheikh form
Daniela Vismane - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |
Loudmilla Bencheikh - ostatnie mecze
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.20 1. runda | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |