MECZ
23.05.17 | 1. runda | Daniela Macarena Lopez | Stephanie Nemtsova | 4-6, 6-1, 6-2 | Benavides | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniela Macarena Lopez | Stephanie Nemtsova | |
1. podanie % | 55/89 (62%) | 46/95 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/55 (60%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/34 (44%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte break-ball | 9/16 (56%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/95 (56%) | 41/89 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/184 (55%) | 83/184 (45%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Chile
09.04.97, 26 lat
09.04.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
15.04.98, 25 lat
12092 $
15.04.98, 25 lat
12092 $
Daniela Macarena Lopez vs. Stephanie Nemtsova - Wzajemne mecze
23.05.17 | 1. runda | Daniela Macarena Lopez | Stephanie Nemtsova | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Benavides | twarda |
05.12.16 | 1. runda | Stephanie Nemtsova | Daniela Macarena Lopez | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | La Paz | ceglana |
02.05.16 | Klasyf. | Stephanie Nemtsova | Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Villa Maria | ceglana |
25.04.16 | 2. runda klasyf. | Stephanie Nemtsova | Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Villa Del | ceglana |
Daniela Macarena Lopez form & Stephanie Nemtsova form
Daniela Macarena Lopez - ostatnie mecze
W15 Lambare - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sthefanie Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Stephanie Nemtsova - ostatnie mecze
Santa Tecla - twarda | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.18 Ćwierćfinał | vs. Yukina Saigo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 2. runda | vs. Mina Adelin Pedersen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Margaux Bovy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tacarigua - twarda | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Csilla Fodor | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Shilin Xu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Emerald Able | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
04.04.18 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.18 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 7-5, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.18 1. runda klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Victoria Bosio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Giovanna Tomita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
08.03.18 2. runda | vs. Marcela Zacarias | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Carla Lucero | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pamela Wu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Candela Bugnon | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.02.18 2. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Mariana Correa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Baron Zichar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Sofia Sewing | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Manta - twarda | ||||
01.12.17 Ćwierćfinał | vs. Nika Kukharchuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |