MECZ
30.05.17 | 1. runda | Daniela Macarena Lopez | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-4, 6-4 | Villa Del | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daniela Macarena Lopez | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
1. podanie % | 42/62 (68%) | 52/82 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/42 (67%) | 29/52 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/82 (49%) | 23/62 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/144 (55%) | 65/144 (45%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Chile
09.04.97, 26 lat
09.04.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
04.10.00, 23 lat
04.10.00, 23 lat
Daniela Macarena Lopez vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma - Wzajemne mecze
30.05.17 | 1. runda | Daniela Macarena Lopez | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Villa Del | ceglana |
Daniela Macarena Lopez form & Andrea Agostina Farulla Di Palma form
Daniela Macarena Lopez - ostatnie mecze
W15 Lambare - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Andrea Agostina Farulla Di Palma - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Frant | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Romana Cisovska | 2-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kayla Rizzolo | 6-0, 5-0, Kayla Rizzolo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eduarda Piai | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Julieta Estable | 7-5, 3-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Candela Bugnon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Louise Brunskog | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Diana Khodan | 6-1, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Andreina Pino | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Padova - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Diana Chehoudi | 5-2, Diana Chehoudi - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |