MECZ
02.09.09 | 2. runda | Daniela Hantuchova | Timea Bacsinszky | 5-7, 6-2, 6-1 | New York | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniela Hantuchova | Timea Bacsinszky | |
1. podanie % | 53/84 (63%) | 53/96 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/53 (75%) | 35/53 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/31 (55%) | 19/43 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/96 (44%) | 27/84 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/180 (55%) | 81/180 (45%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 2 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Hantuchova vs. Timea Bacsinszky - Wzajemne mecze
02.09.09 | 2. runda | Daniela Hantuchova | Timea Bacsinszky | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | New York | twarda |
15.02.08 | Ćwierćfinał | Timea Bacsinszky | Daniela Hantuchova | 6-2, 4-6, 4-1, Timea Bacsinszky - krecz | szczegóły meczu | Antwerp | halowa |
Daniela Hantuchova form & Timea Bacsinszky form
Daniela Hantuchova - ostatnie mecze
Rabat - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.17 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lilya Hadab | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.04.17 1. runda | vs. Petra Martic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.04.17 Półfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.17 Ćwierćfinał | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.17 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.03.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Olesya Pervushina | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mandy Minella | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Monica Puig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.17 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
23.02.17 2. runda | vs. Kayla Day | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.17 1. runda | vs. Luisa Stefani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
12.02.17 | vs. Sara Errani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Ipek Soylu | 7-5, 2-6, 2-4, - Daniela Hantuchova - krecz | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.16 2. runda klasyf. | vs. Tara Moore | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
10.10.16 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.16 2. runda klasyf. | vs. Julia Boserup | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.16 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
18.09.16 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
12.09.16 Klasyf. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.16 2. runda klasyf. | vs. Miharu Imanishi | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.16 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
19.08.16 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Timea Bacsinszky - ostatnie mecze
Seoul - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
21.06.19 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.02.19 3. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.19 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.19 3. runda | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |