INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Saez Larra vs. Daniela Hantuchova - Wzajemne mecze
07.04.17 | Ćwierćfinał | Daniela Hantuchova | Olga Saez Larra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Olga Saez Larra form & Daniela Hantuchova form
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Daniela Hantuchova - ostatnie mecze
Rabat - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.17 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lilya Hadab | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.04.17 1. runda | vs. Petra Martic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.04.17 Półfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.17 Ćwierćfinał | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.17 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.03.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Olesya Pervushina | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mandy Minella | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Monica Puig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.17 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
23.02.17 2. runda | vs. Kayla Day | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.17 1. runda | vs. Luisa Stefani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
12.02.17 | vs. Sara Errani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Ipek Soylu | 7-5, 2-6, 2-4, - Daniela Hantuchova - krecz | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.16 2. runda klasyf. | vs. Tara Moore | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
10.10.16 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.16 2. runda klasyf. | vs. Julia Boserup | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.16 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
18.09.16 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
12.09.16 Klasyf. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.16 2. runda klasyf. | vs. Miharu Imanishi | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.16 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
19.08.16 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |