MECZ
07.10.13 | 1. runda klasyf. | Daniela Ciobanu | Petia Arshinkova | 6-3, 3-6, 7-62 | Ruse | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Ciobanu vs. Petia Arshinkova - Wzajemne mecze
22.09.14 | Ćwierćfinał | Daniela Ciobanu | Petia Arshinkova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
07.10.13 | 1. runda klasyf. | Daniela Ciobanu | Petia Arshinkova | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | Ruse | ceglana |
Daniela Ciobanu form & Petia Arshinkova form
Daniela Ciobanu - ostatnie mecze
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Yvonne Neuwirth | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Lisa Sabino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 0-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ioana Bogdan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ella Taylor | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Kim Fontana | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
18.08.16 2. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.16 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Despina Papamichail | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 4-6, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Melissa Kopinski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
27.07.16 1. runda | vs. Alexandra Perper | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 Klasyf. | vs. Valeria Nikolaev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Mariana Correa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
21.07.16 2. runda | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.16 1. runda | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |