Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
01.09.00, 23 lat
01.09.00, 23 lat
Adithya Karunaratne vs. Danai Petroula - Wzajemne mecze
24.05.18 | 2. runda | Danai Petroula | Adithya Karunaratne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Adithya Karunaratne form & Danai Petroula form
Adithya Karunaratne - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Danai Petroula - ostatnie mecze
Brussels - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Borodina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.05.18 Klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Rosaline Zafir Chavez Tello | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-2, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Anna Arkadianou | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.02.16 1. runda klasyf. | vs. Yuenu Li | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.01.16 Klasyf. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.16 2. runda klasyf. | vs. Anna Shepita | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
27.04.15 1. runda klasyf. | vs. Aspasia Avgeri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |