INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emma Lene vs. Dana Kremer - Wzajemne mecze
11.04.16 | Klasyf. | Dana Kremer | Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Emma Lene form & Dana Kremer form
Emma Lene - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | - | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 3. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Dana Kremer - ostatnie mecze
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 0-3, - Dana Kremer - krecz | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Dalila Spiteri | - Dana Kremer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
27.08.17 Finał | vs. Julie Gervais | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.17 Ćwierćfinał | vs. Catherine Chantraine | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.17 Półfinał | vs. Margaux Bovy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.17 2. runda | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda | vs. Kassandra Davesne | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Catherine Chantraine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
13.08.17 Finał | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.17 Półfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.08.17 Ćwierćfinał | vs. Tijana Spasojevic | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.08.17 2. runda | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.17 1. runda | vs. Sofya Treshcheva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Ena Kajevic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Anastasia Kuprina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 4-0, Margaux Bovy - krecz | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Heczey | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
07.06.17 2. runda | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Jennifer Elie | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Maria Mateas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
20.04.17 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.17 1. runda | vs. Tea Faber | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
07.04.17 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |