MECZ
14.11.16 | 1. runda | Dalila Jakupovic | Ya-Hsuan Lee | 7-64, 6-1 | Taipei | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Dalila Jakupovic | Ya-Hsuan Lee | |
1. podanie % | 40/61 (66%) | 38/65 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/40 (68%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/65 (48%) | 21/61 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Dalila Jakupovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalila Jakupovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Jakupovic | 5-6 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalila Jakupovic vs. Ya-Hsuan Lee - Wzajemne mecze
10.08.21 | 1. runda | Dalila Jakupovic | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Radom | ceglana |
14.11.16 | 1. runda | Dalila Jakupovic | Ya-Hsuan Lee | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | Taipei | dywanowa |
18.05.15 | 2. runda | Dalila Jakupovic | Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Seoul | twarda |
Dalila Jakupovic form & Ya-Hsuan Lee form
Dalila Jakupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Ya-Hsuan Lee - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu |