MECZ
24.11.17 | Ćwierćfinał | Dalila Jakupovic | Alize Lim | 6-3, 6-1 | Mumbai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dalila Jakupovic | Alize Lim | |
1. podanie % | 37/43 (86%) | 34/46 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/37 (78%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/6 (50%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 11/43 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alize Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Jakupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dalila Jakupovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalila Jakupovic vs. Alize Lim - Wzajemne mecze
24.11.17 | Ćwierćfinał | Dalila Jakupovic | Alize Lim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Mumbai | twarda |
20.08.12 | 2. runda | Alize Lim | Dalila Jakupovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Charleroi | ceglana |
02.07.11 | 1. runda klasyf. | Alize Lim | Dalila Jakupovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Dalila Jakupovic form & Alize Lim form
Dalila Jakupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Alize Lim - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
07.09.20 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.20 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 2. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |